Türk Hamamı

Türk Hamamı

1024 683 Ataol Hotels

Hamam Bakım Saatleri    Her Gün   10:00  –  22:00

Bay misafirlerimiz için bay – bayan misafirlerimiz için bayan terapistlerimiz hizmet vermektedir. Kayıt işlemleri, kıyafet değişimi ve bakım öncesi hazırlıklar için seçmiş olduğunuz bakımın saatinden 15 dakika önce gelmenizi önemle tavsiye ederiz. Geç kaldığınızda, sizden sonra rezervasyonu olan misafirimizi bekletmemek adına bakımınızı belirtilen sürede bitirmek durumundayız. Bakım sürenizin kısalması ücretinizde her hangi bir değişikliğe neden olmayacaktır. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Kese & Köpük
Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek için Türk Hamamında yapılan kese ile cildiniz ölü derilerinden arındırılırken, köpükle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.
Osmanlı Hamamı
Geleneksel kese ve köpük sonrası tüm vücuda susam, lavanta, nane ve bal karışımından oluşan maske uygulamasıdır. Bal vücudumuza zindelik ve nem kazandırırken, susam eklem ve romatizma ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. Nanenin ferahlığı ve lavantanın rahatlatıcı etkisi ile günün tüm stresinden hem bedeninizi hem ruhunuzu arındırabilirsiniz.
Kahve Peeling
Geleneksel kese ve köpük sonrası tüm vücuda Türk kahvesi maskesi uygulamasıdır. Kahvenin doğal antioksidan özelliği toksinlerden arınmanıza yardımcı olurken, kan dolaşımını hızlandırıp vücudunuzun kaybettiği enerjiyi geri kazanmasında da faydalı olacaktır.