Masaj

1024 680 Ataol Hotels

Masaj Bakım Saatleri Her Gün 10:00 – 22:00 arasıdır.

“Bay misafirlerimiz için bay, bayan misafirlerimiz için bayan terapistlerimiz hizmet vermektedir.”
Kayıt işlemleri, kıyafet değişimi ve bakım öncesi hazırlıklar için seçmiş olduğunuz bakımın saatinden 15 dakika önce gelmenizi önemle tavsiye ederiz. Geç kaldığınızda, sizden sonra rezervasyonu olan misafirimizi bekletmemek adına bakımınızı belirtilen sürede bitirmek durumundayız. Bakım sürenizin kısalması ücretinizde her hangi bir değişikliğe neden olmayacaktır. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Lenf Drenaj Masajı (Bayanlar İçin)

Bloke olmuş lenf sıvısının elle hafif tempo ve hareketlerle manipüle edilerek lenf dolaşımının sağlanması tekniğidir. Kan dolaşımını hızlandırılarak vücuttaki ödemin ve toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

Derin Doku Masajı

Hareket temposunun düşük ama şiddetinin yoğun olduğu bir masaj türüdür. Aşırı yüklenmiş, yorgun kasları dinlendirmek, esnekliği arttırmak, kas sertleşmelerini yumuşatmak ve kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olmak için yapılan bir masajdır.

Bölgesel (Lokal) Masaj

Sırt, boyun, omuz, , kol ve bacak gibi bölümlerden sadece istediğiniz birine bölgesel olarak uygulanan bir masaj türüdür.

Klasik Masaj

Vücudun güne zinde başlaması ve günlük yaşamın yorgunluğundan kurtulmak amacı ile yapılan dinlendirici bir masaj türüdür. Kan dolaşımını arttırıp, stres ve kas gerilimini azaltıp zihinsel ve fiziksel rahatlamaya yardımcı olur.

Aroma Relax Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş aroma yağları kullanılarak uygulanan bir masaj türüdür. Hafif baskı ve yumuşak hareketlerle yapılan bu masaj bedenin kendi kendini yenilemesine, zihnin ve vücudun dengelenmesine yardımcı olurken rahatlatıcı ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir.

Taş Masajı

Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilen taş masajı bilenen en eski terapi yöntemlerinden birisidir. Faydalı Minerallere sahip taşların güneş ısısıyla ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yapıldığı bilinmektedir. Taş masajında en çok kullanılan ve bilinen volkanik taş porfirler grubundan bazalttır.