Odalarımız

Bozcaada Ataol Beach

Odalarımız

Ataol Beach’teki tüm odalarımız tamamen ahşap Bungalow’lardan oluşmaktadır. Ahşap sağlıklı bir maddedir. Dış ortamla iç ortam arasındaki hava geçirgenliği yüksektir. Bu sayede hava sirkülasyonu sağlar, nefes alan bir yapı sergiler. Ahşabın bir diğer artısı da rutubet oluşumuna engel olmasıdır. Kimyasal madde içermez.

Tüm odalarımızda wc, duş, split klima, LED TV, Uydu Yayını, Saç Kurutma Makinası ve çamaşır kurutmalık mevcuttur. Tüm odalar konforlu ve modern tarzda dekore edilmiştir. Ücretsiz Wi-Fi erişimini tatilde huzuru ve rahatlığı iyice hissedebilin diye sadece restaurant ve plaj alanımızda sunuyoruz. Bebekli misafirlerimiz için oyun parkı şeklindeki bebek yataklarından temin edebiliyoruz.

Ataol Beach & Bungalows’da check out saati: 12:00, check in saati: 14:00 dür. Kahvaltımızı açık büfe olarak 08.30-10.30 saatleri arasında sunuyoruz.

Kahvaltımızda; Ataol Çiftliği’nden özel olarak getirilen ve sınırlı sayıda üretilen %100 Tam buğday ve çavdar unundan yapılan ekşi mayalı ekmeğimize kendi ürettiğimiz , domates, salatalık, biber, zeytin, zeytinyağı ile incir, gelincik, karadut, bal kabağı, domates, karpuz ve üzüm reçellerimiz eşlik ediyorlar.

Oda Tipleri

Classic Bungalows

Aynı oda içerisinde 2-3 kişinin konaklayabileceği, standart oda tipidir. Yüzeyleri dahil olmak üzere tamamen ahşap yapılardır. 15-25 metrekare büyüklüğündeki bu odalarımızın tamamı birbirinden bağımsızdır. Her odanın önünde kendi verandası bulunmaktadır. Bungalow’ların bulunduğu bütün alan çim ekilidir.

Family Bungalows

Ebeveyn yatak odası ayrı olarak tasarlanmış bungalov tipidir. Oda içinde oda şeklinde dizayn edilmiştir ve 2 çocuklu aileler için idealdir. 30-36 metrekare büyüklüğündeki bu odalarımızın tamamı birbirinden bağımsızdır. Her odanın önünde kendi verandası bulunmaktadır. Bungalow’ların bulunduğu bütün alan çim ekilidir. Bu odalarımıza ek yatak açılabilmektedir ve maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir.