Aktiviteler

Bozcaada Ataol Beach

Deniz

Bozcaada’nın tertemiz denizinde kendinizi şımartın!

Ataol Beach & Bungalows, Tuzburnu Koyu’nda denize sıfır bir alanda yaklaşık 100 metrelik kıyı şeridi ile sabah dalga sesleri ile uyanmak, sahilde eşsiz bir yürüyüş yapmak ve gece şarabını yudumlayarak yakamozu izlemek isteyenlerin konaklayabileceği en güzel yerdir.

Sevdiklerinizle sahil kenarında yemek yiyebilir, şezlongunuzda güneşlenirken bile snack ve restaurant servisinden faydalanabilirsiniz. İğde ağaçlarının altında dinlenebilir hatta ve hatta öğle uykularınızı burada geçirebilirsiniz. Plajımızda bulunan modüler, esnek ve konforlu “Rotodock” yüzer iskelemizden denize girebilir, denize karşı içeceklerinizi yudumladıktan sonra kendinizi sevdiklerinizle iskeleden adanın serin sularına bırakabilir, dilerseniz iskele üzerindeki minderlerimizde güneşlenebilirsiniz

Havuz & Bahçe

Dünyanın en fazla oksijen yoğunluğuna sahip olan İda (Kaz) Dağlarının gölgesinde tabiatın ve yeşilin tadını çıkarın!

Bozcaada Ataol Beach & Bungalows’ta ayak bastığınız her yer yemyeşil ve çim ekilidir ayrıca 8×12 metrelik 140 cm derinliğinde bir havuzumuz bulunmaktadır. Çocuklarınız havuzun keyfini yaşarken siz de iğde ağaçlarının altında tembellik yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yemyeşil çimlerin üzerinde çıplak ayakla dolaşın ve bütün elektriğinizi toprağa bırakın, rahatlayın. Hafif hafif esen rüzgarın sesini dinleyin. Sabahları sevdiklerinizde doğa yürüyüşlerine çıkabilir, gün doğumunda tabiatın uyanışına şahit olabilirsiniz.

Düğünler

Kır düğünlerimiz ünlüdür…

Her yaz bir çok düğün organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Günbatımında, deniz kıyısında, yemyeşil çimlerin üzerinde ve ya sahildeki kumlarda nikah törenlerini gerçekleştiriyoruz, hemen ardından yemek servisi ve eğlence için havuz başına geçiyoruz. Özel menü ve eğlence alternatiflerimizle çiftlere ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için çabalıyor ve en profesyonel firmalarla çalışıyoruz.

Ruhu duvarlara sığmayan ve yeşile hayran olan herkese doğa ile iç içe unutulmaz törenler yaşatıyoruz.