Hakkımızda

Ataol Beach

2012 yılında hizmet vermeye başlayan “Ataol Beach & Bungalows” Bozcaada’nın cennet güzelliklerine sahip Tuzburnu koyunda yer alıyor.

Doğa ile iç içe yeşil ile mavinin buluştuğu, adanın en güzel yerinde 10 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Ataol Beach aynı zamanda açık yüzme havuzuna sahip Bozcaada’nın tek özel plajıdır.

19 bungalow ve 54 yatak kapasite ile hizmet vermekte olan Ataol Beach’in tüm odalarında WC- banyo, split klima, LED TV-Uydu yayını, saç kurutma makinesi ve minibar mevcuttur.

Yeşil doğası ve peyzajıyla da dikkat çeken Ataol Beach, özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir.

Güne, doğanın sunduğu organik tatlarla hazırlanan köy kahvaltısıyla başlarken, akşam yemeğinde Bozcaada ve Ege’ye özel lezzetler damak tadınızı cezbedecektir.

İşletmemiz A La Carte restaurantı ile tüm misafirlerine hizmet vermektedir. Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz organik ürünlerle hazırlanan leziz mezelerimizden tadabilir, gündüz menüsü seçeneklerimiz ile güneşlenirken yiyecek-içecek servisimizden faydalanabilirsiniz.

Konaklama haricinde sadece plajımızdan ve havuzumuzdan faydalanmak isteyen misafirlerimize de en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz