Aktiviteler

Bozcaada Ataol Çiftliği

Havuz ve Bahçe

Geniş bahçemiz, yeşil çimlerde özgürce dolaşan tavuk, ördek ve kazların süs havuzundaki oyunlarını izleyebileceğiniz, tabiatın tertemiz kokusunu içinize çekebileceğiniz, hamağınızda yatıp kitap okuyabileceğiniz, ahşap malzemelerin kullanıldığı oyun parkı ile çocuklarınızla birlikte rahatça dinlenebileceğiniz bir ortam sunuyor. Çiftlik hayvanlarımız, çocukların doğayı ve hayvanları daha yakından tanımasını ve onlarla kucaklaşmasını sağlayacak türden.

Sporun en faydalısı yüzmedir. Her kulacınızda geride bıraktığınız sular gibi stresiniz de akıp gidecek.  Suyun sesiyle başlayan sabah, günün tüm yorgunluğunu alıp giden akşam ve ya suyun içinde özgürce hareket etmenin keyfi paha biçilemezdir.

Neredeyse bir ısınma havuzu ebatında olan; 10 metre eninde, 17 metre boyunda  ve 140cm ile 150 cm arası derinliğe sahip yüzme havuzumuz ve hemen yanındaki 10 metre eninde, 3 metre boyunda ve 30 cm derinlikteki çocuk havuzumuz, bahçemizin ortasında restaurant kısmımızın  hemen altındadır. Havuzumuzda 4 kulvar bulunmaktadır, havuz suyu sıcaklığı, havuz suyu kimyasal değerleri sürekli takip edilerek, sağlık bakanlığı standartlarına göre ayarlanmaktadır.

Havuz başında güneşlenirken yemek ve aperatif servisimizden faydalanabilir, rahatlığı ve konforu dilediğinizce yaşayabilirsiniz.

Düğünler

Doğanın tüm çiçekleri ve yeşillikleri arasında bir düğün yapmanın hayalini kuruyorsanız Ataol Çiftliği tam da sizin aradığınız yer!

Uzun ve yoğun düğün hazırlığı sürecinizi; keyifli, samimi ve hayal gibi bir organizasyonla sonlandırabilmeniz için Ataol Çiftliği tam size göre. Kusursuz yeşilliği, muhteşem havuz başı ve eşsiz lezzetleri ile nikah, kokteyl ve ya yemekli düğün organizasyonlarında hiç bir şeyi düşünmeyin, sadece keyfinize bakın.